Facetune 2 ücretsiz indir

Facetune 2 İndir

Facetune 2 ücretsiz indir, selfie fotoğraflarınıza daha taze ve güzel bir görünüm kazandıracak mobil cihazlar, bilgisayar cihazları, dizüstü bilgisayarlar veya tabletler için yeni bir fotoğraf uygulamasıdır ve bunun nedeni, filtreler, rötuş araçları gibi ücretsiz ve ücretli araçlar , etkileri ve çok daha fazlası.

Facetune Free 2.0, mevcut en ileri görüntü işleme teknolojisi ile güçlendirildi ve ilk kez yüksek doğrulukta 3B yüz modellemesini mobil cihaza getirdi. Buna ek olarak, uygulama, yapay zeka ve güçlendirilmiş gerçeklik teknolojileri ile güçlendirilmiş, fotoğrafların canlı olarak büyütülmesini sağlayan çeşitli özelliklere sahip. Bunların hepsi tüketicilere avuç içi profesyonel sınıf araçlarını sunuyor.

İşte Smartphone’unuz için ÜCRETSİZ için Facetune 2’yi nasıl indirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Çevrenizde bir arkadaşınız varsa ve can sıkıcıysanız, Facetune 2’yi ve birkaç güzel fotoğrafınızı, belki de garip yüzleri ve eğlenceli olayları indirerek bunları her zaman değiştirebilirsiniz; sonra garip bir resim çektikten sonra acayip anı hatırladığınızda, garip resmi en garip halden kurtarmak için birkaç daha ay veya yıl sonra gülünce daha garip özelleştirilmiş resim haline getirebilirsiniz.

IOS için Facetune 2'yi indirin

DAHA FAZLA UYGULAMA: YouCam Perfect PRO APK

Facetune 2 ücretsiz olarak indirilebilirken, yalnızca uygulamanın bazı özellikleri özgürce kullanılabilir ve kullanıcılar mağazanın ekstra araç ve özelliklerini satın alabilir. Örneğin kullanıcılar, gözlerini veya diğer yüz özelliklerini yeniden şekillendirmelerini sağlayacak araçları satın alabilirler. Kullanıcılar ayrıca bir fotoğraftaki orijinal aydınlatmayı kaldırıp simüle edilmiş ışıkla değiştirmelerine olanak tanıyan bir Yakınlaştırma aracı da satın alabilirler.

Facetune 2 uygulama indirme ücretsiz sürümü serin araçlar ve filtreler içerir, ancak uygulamanın tam potansiyelinin kilidini açmak istiyorsanız, App Store Market’te de bulunan VIP erişim ücretini ödemeniz gerekir.

Bu ne kadar güzel Facetune 2 download özgür olabilir.